پیوند نوری چیست؟

November 25, 2021
آخرین اخبار شرکت پیوند نوری چیست؟

پیوند نوری چیست؟
در تمامی ال سی دی های TFT بین پنل TFT و شیشه پوشش یک فاصله هوا وجود دارد.در نمایشگرهای با روشنایی بالا، شکاف هوا باعث شکست مکرر مانیتور می شود و همچنین در محیطی با اختلاف دمای زیاد مه ایجاد می شود.
باند نوری لایه ای از رزین است که بین شیشه یا صفحه نمایش لمسی و TFT LCD اعمال می شود تا به هم بچسبند، آنها را به یکدیگر تشکیل می دهند تا لمینیت قوی و بدون شکاف را تشکیل دهند.

آخرین اخبار شرکت پیوند نوری چیست؟  0

 

کدام صنایع برای پیوند نوری مناسب هستند؟
باندینگ نوری در صنایع نظامی، دریایی و پزشکی بسیار محبوب است.به دلیل محیط سخت، نمایشگرهایی با کارایی بالاتر مورد نیاز است.هنگامی که برای تجهیزاتی که در خارج از منزل یا در محیط‌های شدید نور خورشید کار می‌کنند، فرآیند پیوند نوری مناسب و مؤثرتر است.

آخرین اخبار شرکت پیوند نوری چیست؟  1


مزایای پیوند نوری چیست؟
صفحه نمایش معمولی با بازتاب نور LCD از طریق شکاف و سپس به شیشه بیرونی صفحه نمایش تولید می شود.این انعکاس از طریق لایه، قدرت و وضوح تصویر نهایی را تضعیف می کند و در نتیجه روشنایی و خوانایی را کاهش می دهد.
از طریق فناوری پیوند نوری، می‌توانیم بازتاب‌های داخلی را کاهش دهیم تا کنتراست بهتری ایجاد کنیم و تداخل و بازتاب نور را حذف کنیم.نور بیشتری به سطح صفحه نمایش می رسد و بنابراین تصویر روشن تر می شود.

آخرین اخبار شرکت پیوند نوری چیست؟  2