پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد راه های نصب مانیتور لمسی چیست؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86- 0755-23747569
اکنون تماس بگیرید

راه های نصب مانیتور لمسی چیست؟

2023-02-24

آخرین اخبار شرکت در مورد راه های نصب مانیتور لمسی چیست؟

راه های مختلفی برای نصب مانیتور لمسی وجود دارد و بهترین روش به نیازها و محدودیت های خاص محیط نصب بستگی دارد.در اینجا چند روش متداول برای نصب مانیتورهای لمسی وجود دارد:

 

پایه رومیزی: پایه رومیزی روشی ساده و راحت برای نصب مانیتور لمسی روی میز یا میز است.پایه می تواند قابل تنظیم یا ثابت باشد و با مانیتورهایی با اندازه های مختلف قابل استفاده باشد.

آخرین اخبار شرکت راه های نصب مانیتور لمسی چیست؟  0

نصب تعبیه شده: نصب تعبیه شده راهی برای نصب مانیتور لمسی در دستگاه یا سیستمی است که در آن مانیتور در طرح ادغام شده است و قرار نیست برداشته شود.

آخرین اخبار شرکت راه های نصب مانیتور لمسی چیست؟  1

پایه پایه: پایه پایه یک گزینه انعطاف پذیر است که به شما امکان می دهد ارتفاع و زاویه نمایشگر لمسی را تنظیم کنید.بسته به اندازه و وزن مانیتور می توان آن را روی یک قطب یا دو قطب نصب کرد.

آخرین اخبار شرکت راه های نصب مانیتور لمسی چیست؟  2

پایه VESA: بسیاری از مانیتورهای لمسی دارای پایه VESA هستند که با براکت‌های نصب استاندارد VESA سازگار است.این اجازه می دهد تا مانیتور بر روی سطوح مختلف از جمله دیوارها، قطب ها و میزها نصب شود.

آخرین اخبار شرکت راه های نصب مانیتور لمسی چیست؟  3

پایه قاب باز: هنگامی که مانیتور لمسی باید در کیوسک، محفظه یا سایر برنامه های سفارشی ادغام شود، از یک پایه قاب باز استفاده می شود.مانیتور روی یک قاب یا براکت فلزی نصب شده است که روی محفظه محکم شده است.

آخرین اخبار شرکت راه های نصب مانیتور لمسی چیست؟  4

هنگام نصب مانیتور لمسی، مهم است که مطمئن شوید روش نصب مطمئن و پایدار است و مانیتور در ارتفاع و زاویه مناسب برای استفاده مورد نظر قرار گرفته است.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب PC Embedded Touch Panel تامین کننده. حق چاپ © 2018-2024 Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited . تمامی حقوق محفوظ است.