پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه یک مانیتور لمسی صنعتی در فضای باز روشن انتخاب کنیم؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86- 0755-23747569
اکنون تماس بگیرید

چگونه یک مانیتور لمسی صنعتی در فضای باز روشن انتخاب کنیم؟

2023-02-24

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه یک مانیتور لمسی صنعتی در فضای باز روشن انتخاب کنیم؟

میزان روشنایی مورد نیاز برای نمایشگرهای لمسی مورد استفاده در محیط های بیرونی بسته به کاربرد و شرایط خاص می تواند متفاوت باشد.به طور کلی، حداقل 1000 نیت برای نمایشگرهای لمسی که در محیط های بیرونی روشن با نور مستقیم خورشید استفاده می شوند توصیه می شود.برای شرایط یا کاربردهای به ویژه روشن، ممکن است سطوح بالاتری از روشنایی برای اطمینان از دید وجود داشته باشد.

آخرین اخبار شرکت چگونه یک مانیتور لمسی صنعتی در فضای باز روشن انتخاب کنیم؟  0

در انتخاب مانیتور لمسی برای فضای باز، علاوه بر روشنایی، در نظر گرفتن عواملی مانند دوام، اتلاف گرما و قابلیت های ضد انعکاس بسیار مهم است.طراحی ناهموار با محافظت در برابر آب، گرد و غبار و شوک برای استفاده در فضای باز در شرایط بارانی مهم است، در حالی که اتلاف گرمای کارآمد برای جلوگیری از گرمای بیش از حد در محیط های گرم ضروری است.

آخرین اخبار شرکت چگونه یک مانیتور لمسی صنعتی در فضای باز روشن انتخاب کنیم؟  1

قابلیت ضد انعکاس نیز برای نمایشگرهای لمسی مورد استفاده در محیط های بیرونی مهم است.این را می توان از طریق پوشش های تخصصی یا درمان هایی که باعث کاهش تابش خیره کننده و افزایش دید در شرایط نور شدید می شود به دست آورد.

آخرین اخبار شرکت چگونه یک مانیتور لمسی صنعتی در فضای باز روشن انتخاب کنیم؟  2

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب PC Embedded Touch Panel تامین کننده. حق چاپ © 2018-2024 Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited . تمامی حقوق محفوظ است.